
Колодки диск передні Chevrolet Cruze 1.4-2.0 09 (з антискр.пласт), 13301234, (Stellox)
778 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 75469
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 023B-SX
У нас ви можете купити Колодки диск передні Chevrolet Cruze 1.4-2.0 09 (з антискр.пласт) за вигідною ціною!
Колодки диск передні Chevrolet Cruze 1.4-2.0 09 (з антискр.пласт), можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 023B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 61.2 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Mokka, ATS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴/комплект
