
Колодки. перед. диск.Chevrolet Epica 2.0-2.5i/2.0D 05-_x000D_ з антискрипними пласт, 96475027, (Stellox)
723 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 75902
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 042B-SX
У нас вы можете купить Колодки. перед. диск.Chevrolet Epica 2.0-2.5i/2.0D 05-_x000D_ з антискрипними пластами, за найвигіднішою ціною!
Колодки. перед. диск.Chevrolet Epica 2.0-2.5i/2.0D 05-_x000D_ з антискрипним пластом, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 042B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 56.5 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Epica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴/комплект
