
Колодки. дискові пер. VW T5/Multivan 2.0/3.2/1.9TDi/2.5TDi 03 диски 16", 7H0698151, (Stellox)
951 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 77130
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
001 085B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. VW T5/Multivan 2.0/3.2/1.9TDi/2.5TDi 03 диски 16" за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. VW T5/Multivan 2.0/3.2/1.9TDi/2.5TDi 03 диски 16", можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику компенсацію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 001 085B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 75 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.2 мм |
| Довжина | 156.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴/комплект
