
Колодки. дискові пер. Seat Alhambra, VW Sharan 1.4/2.0TSi/2.0TDi 10-, 7N0698151A;3Q0698151, (Stellox)
1 210 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 77952
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 505B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Seat Alhambra, VW Sharan 1.4/2.0TSi/2.0TDi 10- за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Seat Alhambra, VW Sharan 1.4/2.0TSi/2.0TDi 10-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібні невеликі плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 505B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 69.7 мм |
| Довжина | 175.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Sharan, Formentor, Jetta, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Q3, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴/комплект
