
Колодки. дискові пер. Ford Galaxy/Mondeo/S-Max, Volvo S80/V70/XC70 1.6-4.4i 06-, 30736322;6G9N
895 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 77990
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 542B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Ford Galaxy/Mondeo/S-Max, Volvo S80/V70/XC70 1.6-4.4i 06- за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Ford Galaxy/Mondeo/S-Max, Volvo S80/V70/XC70 1.6-4.4i 06-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 542B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 74.3 мм |
| Довжина | 156.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC70, Mondeo, S80, XF, Vito, Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴/комплект
