
Колодки. дискові пер. Nissan Prairie 2.4i 92-94, 4106079E91;AY040NS034, (Stellox)
705 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78116
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
329 022-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Nissan Prairie 2.4i 92-94 за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Nissan Prairie 2.4i 92-94, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 329 022-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 54.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ssang Yong, Infiniti, Hyundai, JAC, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sigma, J5, Sonata, Elantra, Korando, Marcia, Lantra, Primera, Prairie, Magentis, 200SX, Rexton, G20, Matrix, Almera, Saibao, Coupe, Musso, Santamo, Joice |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴/комплект
