
Колодки. дискові пер. Toyota Camry 2.2/3.0 91-96/Celica 2.0 92-99с антискрипн пласт, 446620040;446550130,
912 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78117
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
381 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Toyota Camry 2.2/3.0 91-96/Celica 2.0 92-99с антискрипн пласт за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Toyota Camry 2.2/3.0 91-96/Celica 2.0 92-99с антискрипн пласт, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібні невеликі плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 381 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 62.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Corona, Camry, Solara, Celica, ES, LS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴/комплект
