
Колодки. дискові пер. Lexus IS 200/300 2.0/3.0 99-, 0446514080;446514081, (Stellox)
893 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78122
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
467 002-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Lexus IS 200/300 2.0/3.0 99 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Lexus IS 200/300 2.0/3.0 99-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 467 002-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 63.8 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, Supra, SC, LS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴/комплект
