
Колодки дискові передні / Renault Scenic 1.6-2.0i/1.5-2.0DCi 03.06-, 410600756R;7701209101, (Stellox)
827 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78137
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 012B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Renault Scenic 1.6-2.0i/1.5-2.0DCi 03.06 — за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Renault Scenic 1.6-2.0i/1.5-2.0DCi 03.06-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 012B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 68.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71 мм |
| Довжина | 156.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴/комплект
