
Колодки. дискові пер. MB Sprinter 208D/308D, VW LT II 28-35 95-, 002 420 99 20 10;008 420 42 20, (Stellox)
938 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78140
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
589 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. MB Sprinter 208D/308D, VW LT II 28-35 95 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. MB Sprinter 208D/308D, VW LT II 28-35 95-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 589 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 64.9 мм |
| Довжина | 156.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938 ₴/комплект
