
Колодки дискові задні/Mitsubishi Pajero 3.8 V6/3.2DI-D 05-, 4605A458;QP704-12029X, (Stellox)
649 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78142
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 010B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задні/Mitsubishi Pajero 3.8 V6/3.2DI-D 05 — за вигідною ціною!
Колодки дискові задні/Mitsubishi Pajero 3.8 V6/3.2DI-D 05-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 010B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 116.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Pajero, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴/комплект
