
Колодки. дискові задн. Toyota Land Cruiser 4.7 V8/4.5D V8 08- з антискрипними пластинами,
575 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78145
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 018B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові задн. Toyota Land Cruiser 4.7 V8/4.5D V8 08- з антискрипними пластинами за вигідною ціною!
Колодки. дискові задн. Toyota Land Cruiser 4.7 V8/4.5D V8 08- з антискрипними пластинами, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатом (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 018B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 44.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴/комплект
