
Колодки. дискові пер. BMW E81/82/87/88/90/92 2.0-3.0i/2.0D 04-, 34116777772;34 11 6 797 859, (Stellox)
872 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78146
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 030B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. BMW E81/82/87/88/90/92 2.0-3.0i/2.0D 04 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. BMW E81/82/87/88/90/92 2.0-3.0i/2.0D 04-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 030B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 63.6 мм |
| Довжина | 154.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Jaguar, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X-Type |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴/комплект
