
Колодки. дискові пер. SsangYong Action 05-/Rexton 2.0/2.3 04-06, 4813008260;48130091A0, (Stellox)
767 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78148
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 036B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. SsangYong Action 05-/Rexton 2.0/2.3 04-06 за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. SsangYong Action 05-/Rexton 2.0/2.3 04-06, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику компенсацію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 036B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 58.1 мм |
| Довжина | 148.9 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Santa Fe, Rexton, H-1 / Starex, Actyon, Highway, Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴/комплект
