
Колодки. дискові пер. Honda Accord 08-, 45022TV2E01, (Stellox)
955 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78149
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 047B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Honda Accord 08 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Honda Accord 08-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 047B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 62.5 мм |
| Довжина | 155.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴/комплект
