
Колодки. дискові задн. KIA Ceed 1.4i-2.0CRDi 06-, 583021HA00, (Stellox)
490 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78153
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 054B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові задн. KIA Ceed 1.4i-2.0CRDi 06 — за найвигіднішою ціною!
Колодки. дискові задн. KIA Ceed 1.4i-2.0CRDi 06-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 054B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 93.1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, ix35, Sonata, Cerato Koup, Soul, Accent, Rio, I30, Tucson, Ceed, Sportage, Cerato, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴/комплект
