
Колодки. дискові пер. MB W221 3.5/5.0/6.0/3.2CDi 05-, 0044206220;54207820, (Stellox)
1 037 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78158
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 074B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. MB W221 3.5/5.0/6.0/3.2CDi 05 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. MB W221 3.5/5.0/6.0/3.2CDi 05-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 074B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 75.8 мм |
| Довжина | 141.6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴/комплект
