
Колодки. дискові пер. VW Touareg, Range Rover 3.2-4.2i/3.0TDi 05-, 7L6-698-151E;7L6698151G, (Stellox)
1 000 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78159
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 077B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. VW Touareg, Range Rover 3.2-4.2i/3.0TDi 05 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. VW Touareg, Range Rover 3.2-4.2i/3.0TDi 05-, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 077B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 77.3 мм |
| Довжина | 131.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Porsche, Volkswagen, Audi, Ferrari, Seat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Corvette, Range Rover Sport, Formentor, Touareg, 612 Scaglietti, A3, Leon, Cayenne, TT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴/комплект
