
Колодки. дискові задн. Ford Transit 2.2TDCi/2.4TDCi 06-, 8C1V2MM008AA;1501265, (Stellox)
642 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78161
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 086B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові задн. Ford Transit 2.2TDCi/2.4TDCi 06 — за найвигіднішою ціною!
Колодки. дискові задн. Ford Transit 2.2TDCi/2.4TDCi 06-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 086B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 63.8 мм |
| Довжина | 109.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴/комплект
