
Колодки. дискові задн. VW Touareg 3.2-6.0i/2.5-5.0TDi 03-, 7L6.698.451B, (Stellox)
590 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78162
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 277B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові задн. VW Touareg 3.2-6.0i/2.5-5.0TDi 03 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові задн. VW Touareg 3.2-6.0i/2.5-5.0TDi 03-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 277B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 70.3 мм |
| Довжина | 84.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴/комплект
