
Колодки. дискові пер. MB X204 2.2CDi/3.2CDI/3.5CDI 08-, 0054204820;0054206320, (Stellox)
960 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78163
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 330B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. MB X204 2.2CDi/3.2CDI/3.5CDI 08 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. MB X204 2.2CDi/3.2CDI/3.5CDI 08-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 330B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 68.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79.3 мм |
| Довжина | 165.1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴/комплект
