
Колодки. дискові пер. Opel Insignia 2.0CDTi 160HP/2.0Turbo 08-, 13237752;1605202, (Stellox)
959 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78164
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 336B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Opel Insignia 2.0CDTi 160HP/2.0Turbo 08 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Opel Insignia 2.0CDTi 160HP/2.0Turbo 08-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 336B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 66.5 мм |
| Довжина | 184.6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Flying Spur, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴/комплект
