
Колодки. дискові пер. Audi A6/A7/A8 2.8FSi/4.2FSi/3.0TDi 09-, 4H0698151D;4G0698151R, (Stellox)
1 157 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78165
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 373B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Audi A6/A7/A8 2.8FSi/4.2FSi/3.0TDi 09 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Audi A6/A7/A8 2.8FSi/4.2FSi/3.0TDi 09-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібні невеликі плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 373B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 73.8 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴/комплект
