
Колодки. дискові пер. Audi A3, VW Golf VII 1.2TSI-1.8TFSI/2.0TDI 12-скрипн пласт, 8V0698151B;5Q0698151,
1 356 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78166
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 420B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Audi A3, VW Golf VII 1.2TSI-1.8TFSI/2.0TDI 12-скрипн пласт за найвигіднішою ціною!
Колодки. дискові пер. Audi A3, VW Golf VII 1.2TSI-1.8TFSI/2.0TDI 12-скрипн пласт, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 420B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 64.5 мм |
| Довжина | 160.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Passat, Load Up, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, UP!, TT, Golf, Q3, Formentor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 356 ₴/комплект
