
Колодки. дискові пер. Ford Transit 2.2 12-с антискрипн пласт, BK212K021AB, (Stellox)
849 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78167
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 423B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Ford Transit 2.2 12-с антискрипн пласт за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Ford Transit 2.2 12-с-антискрипн пласт можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 423B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 68.8 мм |
| Довжина | 171.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴/комплект
