
Колодки. дискові задн. MB W211/S211 2.0-2.4/2.0CDi-2.7CDi 02-/SL R230 5.0/5.5 AMG 01-, 003 420 51
645 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78186
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1002 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові задн. MB W211/S211 2.0-2.4/2.0CDi-2.7CDi 02-/SL R230 5.0/5.5 AMG 01- за вигідною ціною!
Колодки. дискові задн. MB W211/S211 2.0-2.4/2.0CDi-2.7CDi 02-/SL R230 5.0/5.5 AMG 01-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1002 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 59.7 мм |
| Довжина | 141.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Opel, Toyota, Porsche |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Corolla, 928, RAV4, C-Class, Kadett, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴/комплект
