
Колодки. дискові пер. Opel Astra 1.4-1.7D/Corsa 1.0-1.7D 91-00, EC11046948372;11046148XX2, (Stellox)
554 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78268
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
404 020-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Opel Astra 1.4-1.7D/Corsa 1.0-1.7D 91-00 за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Opel Astra 1.4-1.7D/Corsa 1.0-1.7D 91-00, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оповитку). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 404 020-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 48.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.3 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Jaguar, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Lanos, Corsa, XJ, Elan, Kadett, Vectra, Nexia, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554 ₴/комплект
