
Колодки. дискові пер. Alfa 166 2.0i-3.0i V6 98-00, 77362722;71772216;9951050, (Stollox)
766 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78286
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
677 002-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Alfa 166 2.0i-3.0i V6 98-00 за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Alfa 166 2.0i-3.0i V6 98-00 можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передопрас). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 677 002-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 77.3 мм |
| Довжина | 131.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Lancia, Maserati, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Ghibli, 156, GT, S60, V70, Brera, 159, Quattroporte, Delta, Spider |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴/комплект
