
Колодки. дискові пер. MB Vito 2.0i/2.3i/2.2CDi/2.3D/CDi 98-, 000 421 41 10;003 420 54 20, (Stellox)
837 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78289
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
712 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. MB Vito 2.0i/2.3i/2.2CDi/2.3D/CDi 98 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. MB Vito 2.0i/2.3i/2.2CDi/2.3D/CDi 98-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 64.6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.8 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴/комплект
