
Колодки. дискові пер. Toyota Corolla 1.6/1.8 01-/Prius 1.5 Electric 04-, 0446547050;0446513020;, (Stellox)
589 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78308
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
982 002B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. Toyota Corolla 1.6/1.8 01-/Prius 1.5 Electric 04 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. Toyota Corolla 1.6/1.8 01-/Prius 1.5 Electric 04-, можна замовити як накладним платежем, так і за попереднього платтям (на деякі товари потрібно невелика плата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 982 002B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 51.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54.3 мм |
| Довжина | 116.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Toyota, Aston Martin, BYD, Geely |
| Сумісність з моделлю | IQ, Yaris, Corolla, MR2, Haval M2, Prius, Haval M4 / M4, Cygnet, Yaris Verso, Celica, S6, Vision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴/комплект
