
Колодки. дискові пер. VW Golf 1.4-1.8/1.6-1.9TD 83-95/Passat 82-88, 6C0698151A;322698151G, (Stellox)
485 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78312
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
182 010-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові пер. VW Golf 1.4-1.8/1.6-1.9TD 83-95/Passat 82-88 за вигідною ціною!
Колодки. дискові пер. VW Golf 1.4-1.8/1.6-1.9TD 83-95/Passat 82-88, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 182 010-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 51 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Peugeot, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, 306, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴/комплект
