
Колодки. дискові задн. MB W140 91-/W202 94-/W210 97-/W220 2.8/3.2 98-, 0024200520;004420922041, (Stellox)
478 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78321
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
418 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові задн. MB W140 91-/W202 94-/W210 97-/W220 2.8/3.2 98 — за вигідною ціною!
Колодки. дискові задн. MB W140 91-/W202 94-/W210 97-/W220 2.8/3.2 98-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатом (на деякі товари потрібно невелику компенсацію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 418 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 69.8 мм |
| Довжина | 61.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Crossfire, C-Class, 124, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴/комплект
