
Колодки. дискові задн. Ford Focus 1.4i-2.0i/1.8TD 98-04, 1075565;98AB2M008BA;1107698, (Stellox)
504 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 78331
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
704 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки. дискові задн. Ford Focus 1.4i-2.0i/1.8TD 98-04 за найвигіднішою ціною!
Колодки. дискові задн. Ford Focus 1.4i-2.0i/1.8TD 98-04, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 704 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 87.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴/комплект
