
Диск гальмівний Renault Laguna/Megane/Scenic 1.4-3.0DCi 08-, 6020-1697K-SX, (Stollox)
2 500 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 79454
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-1697K-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Renault Laguna/Megane/Scenic 1.4-3.0DCi 08 — за вигідною ціною!
Диск гальмівний Renault Laguna/Megane/Scenic 1.4-3.0DCi 08-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатом (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-1697K-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Ferrari, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, 5__ Maranello, Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴/комплект
