
Диск гальмівний Hyundai Accent, Kia Rio 1.4/1.6/1.5CRDi 05- передній, 51712-0U000, (Stellox)
1 762 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 80043
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-1113VK-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Hyundai Accent, Kia Rio 1.4/1.6/1.5CRDi 05 — передній за найвигіднішою ціною!
Диск гальмівний Hyundai Accent, Kia Rio 1.4/1.6/1.5CRDi 05- передній, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-1113VK-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Suzuki, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent i25, Accent, Rio, Grand Vitara, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762 ₴/комплект
