
Диск гальмівний BMW E39 2.0-2.5TD M47/M51/M52/M54 95- задній, 34211163835, (Stollox)
1 058 ₴
- В наявності
- Код: 80045
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-1537-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний BMW E39 2.0-2.5TD M47/M51/M52/M54 95-задній за вигідною ціною!
Диск гальмівний BMW E39 2.0-2.5TD M47/M51/M52/M54 95-задній, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-1537-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 61 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴
