
Диск гальмівний Mitsubishi Colt/Lancer/Carisma 1.3/1.6 91- передній, MB950922, (Stellox)
819 ₴
- В наявності
- Код: 80051
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-3021V-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Mitsubishi Colt/Lancer/Carisma 1.3/1.6 91- передній за найвигіднішою ціною!
Диск гальмівний Mitsubishi Colt/Lancer/Carisma 1.3/1.6 91- передній, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-3021V-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Proton |
| Сумісність з моделлю | Jumbuck, Persona 400, Gen 2, Wira, Lancer, Satria, Carisma, Persona 300, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴
