
Диск гальмівний Opel Vectra, Saab 900 1.6-1.7TD 99- задній, 90512910, (Stellox)
1 086 ₴
- В наявності
- Код: 80054
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-3624-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Opel Vectra, Saab 900 1.6-1.7TD 99-задній за вигідною ціною!
Диск гальмівний Opel Vectra, Saab 900 1.6-1.7TD 99-задній, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-3624-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 69.2 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, 9-3, 9-5, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴
