
Диск гальмівний Audi 80/90/100 1.6-2.0D 86-91 передній, 431615301, (Stellox)
942 ₴
- В наявності
- Код: 80059
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-4718-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Audi 80/90/100 1.6-2.0D 86-91 передній за вигідною ціною!
Диск гальмівний Audi 80/90/100 1.6-2.0D 86-91 передній, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-4718-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 46.2 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴
