
Диск гальмівний VW Golf/Passat/Vento 1.6-1.9D 75- передній, 6N0615301G, (Stellox)
959 ₴
- В наявності
- Код: 80061
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-4724V-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний VW Golf/Passat/Vento 1.6-1.9D 75- передній за вигідною ціною!
Диск гальмівний VW Golf/Passat/Vento 1.6-1.9D 75-передній, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-4724V-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 38.7 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Cordoba, Polo, 100, Toledo, Coupe, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴
