
Диск гальмівний Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper 94- передній, 13005010080, (Stollox)
1 389 ₴
- В наявності
- Код: 80067
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-9945V-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper 94 — передній за вигідною ціною!
Диск гальмівний Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper 94-передній, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику компенсацію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-9945V-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 65.5 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Auris, Boxer, Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴
