
Колодки дискові з. / Nissan Primera P10/P11 90-02/Maxima 2.0-3.0 91-, 377 022-SX, (Stellox)
543 ₴
- В наявності
- Код: 80556
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
377 022-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові з. / Nissan Primera P10/P11 90-02/Maxima 2.0-3.0 91 — за вигідною ціною!
Колодки дискові з. / Nissan Primera P10/P11 90-02/Maxima 2.0-3.0 91-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 377 022-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Cefiro, Primera, I30, G20, Maxima, Almera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴
