
Радіатор системи охолодження/ Toyota Landcruiser 4.5TD 07-, 10-26346-SX, (Stellox)
7 426 ₴
- В наявності
- Код: 80721
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10-26346-SX
У нас ви можете купити Радіатор системи охолодження/ Toyota Landcruiser 4.5TD 07 — за найвигіднішою ціною!
Радіатор системи охолодження/ Toyota Landcruiser 4.5TD 07-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10-26346-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 715 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Тип коробки передач | Автоматична |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 426 ₴
