
Сайлентблок передній переднього важеля/Nissan X-Trail T30 00-06, 77-00402-SX, (Stellox)
340 ₴
- В наявності
- Код: 80869
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00402-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок передній переднього важеля/Nissan X-Trail T30 00-06 за вигідною ціною!
Сайлентблок передній переднього важеля/Nissan X-Trail T30 00-06, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00402-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
