
К-кт подшипника ступ. пер. / Fiat Bravo/Punto/Tipo 1.4-1.9TD/JTD 89-, 43-28084-SX, (Stellox)
818 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 80878
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28084-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Fiat Bravo/Punto/Tipo 1.4-1.9TD/JTD 89- за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Fiat Bravo/Punto/Tipo 1.4-1.9TD/JTD 89-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28084-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Punto, Tempra, Linea, Tipo, 145, 146, 155, Spider, Coupe, Croma, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴/комплект
