
Колодки дискові п./Fiat Stilo/Multi Wagon 1.6i-1.9JTD 01-, 870 001-SX, (Stellox)
820 ₴
- В наявності
- Код: 80963
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
870 001-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Fiat Stilo/Multi Wagon 1.6i-1.9JTD 01 — за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Fiat Stilo/Multi Wagon 1.6i-1.9JTD 01-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 870 001-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 57.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.4 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Stilo, Bravo, Grande Punto, 500C / 595C / 695C, Punto, C4, Linea, Delta, Fiorino, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
