
Підшипник ступ. пер./Mazda 626 GE 1.8-2.5/2.0D 91-97, KIA Spectra 1.6 05-, 40-30023-SX, (Stellox)
949 ₴
- В наявності
- Код: 80972
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30023-SX
У нас ви можете купити Підшипник стоп. пер./Mazda 626 GE 1.8-2.5/2.0D 91-97, KIA Spectra 1.6 05 — за найвигіднішою ціною!
Підшипник ступ. пер./Mazda 626 GE 1.8-2.5/2.0D 91-97, KIA Spectra 1.6 05-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика плата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30023-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Xedos, 626, 3, Shuma, Carens, MX-5, MX-6, Clarus, Cerato, 6, RX-7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴
