
Підшипник ступ. закабл. / MB W124/W201/W202/C208/W210 83-03, 40-30029-SX, (Stellox)
894 ₴
- В наявності
- Код: 80974
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30029-SX
У нас ви можете купити Підшипник ступ. зад. / MB W124/W201/W202/C208/W210 83-03 за вигідною ціною!
Підшипник ступ. закабл. / MB W124/W201/W202/C208/W210 83-03, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30029-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Внутрішній діаметр | 44.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SL, C-Class, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴
