
К-кт підшипника ступ. пер./Audi 80/90, VW Passat -88, 43-28007-SX, (Stellox)
791 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 80975
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28007-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Audi 80/90, VW Passat —88 за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Audi 80/90, VW Passat-88, можна замовити як накладним платежимом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28007-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Jetta, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴/комплект
