
Сайлентблок переднього важеля задній/Ford Transit 00-, 77-00871-SX, (Stellox)
329 ₴
- В наявності
- Код: 81004
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00871-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок переднього важеля задній/Ford Transit 00 — за вигідною ціною!
Сайлентблок переднього важеля задній/Ford Transit 00-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00871-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect, Transit, Transit Custom, Transit Connect, Transit Tourneo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴
